Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Mamom dzieci z grupy „Niedźwiadków”, które upiekły ciasto na Spartakiadę, mamie Madzi, Natalki, Pawła, Hani, Maćka, Anity, Poli, Zosi B. i Zosi W.

Mamie Zosi B. dziękujemy za uszycie strojów na przedstawienia, Mamie Dawida za kredki i bębenek oraz Mamie Poli za papier do rysowania i kolorowanki.

 

Serdeczne podziękowania dla rodziców z grupy III za przygotowanie ciast na Festyn Rodzinny, który odbył się 1 czerwca. Dziękujemy za pyszne słodkości:
 -mamie Olka R.
– mamie Jasia S.
-mamie Leosia
-mamie Karolinki
-mamie Artura
oraz babci Niki, której, nie było na festynie a dostarczony przez babcię torcik został w efekcie zlicytowany
a pieniążki z licytacji zasiliły budżet Komitetu Rodzicielskiego.
Dziękujemy bardzo.

Mamie Zosi B. chcemy szczególnie serdecznie podziękować za spotkanie na zajęciach ze starszakami z grupy V oraz za bardzo atrakcyjne zabawy z dziećmi, za przybliżenie przedszkolakom zawodu fryzjera.

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy Wam za współpracę w zakresie tworzenia i wzbogacania kącików zainteresowań w sali „Niedźwiadków” oraz za różne materiały przydatne do zabaw i edukacji dzieci. Te podziękowania kierujemy do Mamy Hani, Mamy Zosi B., Mamy Zosi W., Mamy Pawła, Mamy Poli, Mamy Natalii oraz do Mamy Leny.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy V za udział w akcji „Czytanie na dywanie”. Do tej pory w ramach tej akcji, w życie przedszkola i edukację dzieci, zaangażowały się Mamy Zosi B., Zosi W., Ewelinki i Maćka. Dziękujemy za poświęcony czas, który był dla dzieci miłym i ciekawym doświadczeniem.

Dziękujemy Mamom dzieci z grupy „Niedźwiadków”, Filipa, Anity, Zosi B., Madzi, Poli, Szymona i Hani, za upieczenie pysznych ciast i babeczek na przedszkolną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pomoc i zaangażowanie płynące z serca Rodziców, włożone w domowe wypieki oraz w przygotowanie kostiumów dla dzieci do przedstawienia, spełniły nasze oczekiwania i ucieszyły naszych szanownych gości. Dziękujemy zatem wszystkim Rodzicom za udział w organizowaniu tej ważnej dla nas uroczystości.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Dawida z V grupy, Mamie za arkusze brystolu wykorzystywane do zabaw i prac plastycznych, zespołowych dzieci, do dekoracji przedszkola i innych prac nauczycieli. Mamie Poli z grupy V dziękujemy za kartki do rysowania i materiały pomocne do utrzymania porządku materiałów biurowych.


Tacie Dawida bardzo dziękujemy za zawiezienie karmy dla zwierząt do schroniska „Ciapkowo”. Przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy ofiarowali karmę dla zwierząt, w okresie zimowym Rodzice: Eweliny z grupy V, Olka K. z grupy IV, Artura i Karoliny z grupy III.

Serdecznie dziękujemy mamie Olka Rupińskiego za wykonanie przepięknych misiów, które zostały powieszone na drzwiach wejścioych do grupy Miśków.


Wszystkim Rodzicom dzieci z grupy „Niedźwiadków” dziękujemy za wzbogacenie naszego Kącika Przyrody „skarbami” jesieni oraz za chusteczki higieniczne.
Szczególne podziękowania składamy za uatrakcyjnianie naszych zabaw i zajęć różnymi materiałami, Rodzicom Poli D. za płytę CD, jesiennie kolorowanki oraz za teczki i notatniki, Mamie Natalki Z. dziękujemy za kolorowanki, puzzle i gry dla dzieci.


Bardzo dziękujemy Rodzicom Tymka Cz. z grupy IV oraz Rodzicom Madzi D. z grupy V za troskę o zwierzęta z „Ciapkowa”, dla których zbieramy karmę.


Wszystkim Rodzicom dzieci z grupy „Niedźwiadków” dziękujemy za wzbogacenie naszego Kącika Przyrody „skarbami” jesieni oraz za chusteczki higieniczne.
Szczególne podziękowania składamy za uatrakcyjnianie naszych zabaw i zajęć różnymi materiałami, Rodzicom Poli D. za płytę CD, jesiennie kolorowanki oraz za teczki i notatniki, Mamie Natalki Z. dziękujemy za kolorowanki, puzzle i gry dla dzieci.


Serdecznie dziękujemy Mamie Pawła, Mamie Stasia, Mamie Zosi B. i Mamie Zosi W. z grupy V „Niedźwiadki” za upieczenie ciast na Festyn. Dziękujemy również Rodzicom z grupy V  i dzieciom za przynoszenie ze spacerów jesiennych skarbów, szczególnie Hani, Natalce i Zosi W, oraz ich Rodzicom.


Dziękujemy firmie Ambra za profesjonalne umycie naszych podłóg. Polecamy firmę za solidne i terminowe wykonanie pracy.

podloga